انتشار بازی خاله قزی برای ps4

نام خاله قزی صد در صد به گوشتان خورده است، حال باید منتظر انتشار بازی آن باشید.

اقای مصطفی کیوانیان ( مدیر عامل استودیو بازی سازی انو ) به تازگی از امضای قرارداد نشر بین المللی عنوان خاله قزی با ناشر اسپانیایی خبر داده است.

گفته های اقای کیوانیان درباره ی این بازی به شرح زیر میباشد

این قرارداد حاصل حضور ما در نمایشگاه Gamescom سال گذشته بوده که با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای انجام گرفت. در این نمایشگاه با ناشر اسپانیایی صحبت های خوبی انجام دادیم و ان ها از بازی ما خوششان امد و در سال گذشته ما با ان ها به صورت ایمیلی و اسکایپی ارتباط داشتیم تا هم اکنون که به مرحله ی عقد قرار داد رسیدیم. شرایط قرارداد بسیار خوب است و ما راضی هستیم و بسیاری از کارهای بازی به عهده ی ناشر قرار دارد مانند تمام امور پورت کردن بازی و هزینه های لوکالایز و غیره. پیش بینی ما این است که بازی خاله قزی میتواند در اروپا و امریکا به تعداد دانلود قابل قبولی برسد و هدف ما هم در این رابطه است. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نشده اما امیدواریم پروژه تا پایان شهریورماه برای انتشار آماده شود.

سازنده عنوان خاله قزی به ادامه ی همکاری خود با ناشر اسپانیایی امیدوار است و اشاره به این داشته که این ناشر در نسخه ی خاله قزی ۲ هم حضور خواهد داشت و سرمایه گذاری خواهد کرد.

وی درباره ی بازی خود گفته است :

عنوان خاله قزی قرار است ابتدا به صورت دیجیتالی منتشر شود و اگر توانست تعداد دانلود قابل قبولی داشته باشد به صورت فیزیکی هم عرضه خواهد شد. از تهیه کنندگان شرکت انو ، مدیریت بنیاد ملی بازی های رایانه ای بابت حمایت حضور در نمایشگاه گیمزکام و اعضای دیگری که در ساخت بازی کمک کرده اند کمال تشکر را دارم زیرا اگر ان ها نبودند هیچ عقد قراردادی صورت نمیگرفت. در ادامه میتوانید تصویری از عنوان خاله قزی که در اینده برای کنسول PlayStation 4 منتشر خواهد شد را مشاهده کنید :

[:]