[:fa]Assassins Creed: Origins عنوان مورد انتظار جدید این سری هنوز با انتشار خود فاصله دارد و باید چیزهای زیادی از آن بدانیم. اشرف اسماعیل، کارگردان بازی، طی روزهای گذشته اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته که باعث خوشحالی طرفداران می‌شود.
به نقل از WCCFTECH، مدتی پیش در ویدیوی گیم‌پلی بازی می‌توانستیم کمانداران اسب‌‌سواری را ببینیم که در محیط بازی پرسه می‌زدند که اشرف اسماعیل می‌گوید این افراد به‌طور پویا در جهان بازی به گشت‌وگذار می‌پردازند و رفتار و برنامه‌‌های آن‌ها براساس اتفاقاتی که در مسیر برای‌شان رقم می‌خورد، تغییر خواهد کرد. این مورد باعث می‌شود جهان Assassins Creed: Origins نسبت به گذشته حس زنده‌تری داشته باشد.

یکی از طرفداران همچنین در رابطه با Senu، یار وفادار Bayek، سوال پرسید و اشرف اسماعیل تایید کرد که عقاب درون بازی یا همان Senu می‌تواند تا هر چقدر که بازیکن بخواهد، از Bayek دور شود بنابراین هیچ نوع محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
در نهایت هم گفته شد که تیرکمان‌های Assassins Creed: Origins مانند The Last of Us دارای فیزیک واقعی خواهند بود و نحوه پرتاب آن‌ها براساس واقعیت است.
Assassins Creed: Origins ماه گذشته به‌طور رسمی در کنفرانس E3 2017 معرفی شد و ویدیوهای زیادی از گیم‌پلی آن در دسترس قرار گرفت. اخیرا شاهد ویدیویی 20 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی در کنسول Xbox One X بودیم.
این عنوان در 27 اکتبر (جمعه 5 آبان) برای کنسول‌های PS4 ،Xbox One و پلتفرم PC منتشر می‌شود.

[:]