اطلاعاتی از عنوان Conan Exiles

نسخه کامل بازی Conan Exiles در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی برروی پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

کمپانی Funcom بالاخره تاریخ عرضه‌ی بازی اکشن جهان باز Conan Exiles را منتشر کرد. این بازی هم‌اکنون از طریق دسترسی زود‌هنگام برای پلتفرم‌ پی سی و از طریق سرویس Game Preview برای ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفته است اما عرضه‌ی رسمی بازی در سطح جهانی در هشتم ماه می سال ۲۰۱۸ (هجدهم اردیبهشت ۹۷) اتفاق می‌افتد. Funcom در تاریخ ذکر شده، این بازی را برای پلی استیشن 4 نیز عرضه خواهد کرد اما از آنجا که این کنسول سیستمی شبیه به Early Access و یا Game Preview ندارد صاحبان آن باید تا تاریخ رسمی عرضه‌ی بازی صبر کنند.

فانکام همچنین امروز تریلر جدیدی را برای بازی عرضه کرد تا رونمایی از تاریخ انتشار بازی را جشن بگیرد. این ویدئو برخی از محیط‌های باز و بسیار عظیم بازی را نشان می‌دهد. همچنین می‌توانیم برخی از هیولاها و جانوران ماورایی و عظیم‌الجثه‌ی بازی را نیز در این تریلر ملاقات کنیم که بدون شک دیدنشان در محیط‌هایی با این ابعاد تکان دهنده است. این تریلر همچنین بخشی از مکانیک‌های ساخت و ساز بازی را نیز نشان می‌دهد.