آبان ۱۳
IMG 20171104 135420 - اطلاعاتی از نسخه جدید عنوان Battlefield

اطلاعاتی از نسخه جدید عنوان Battlefield

 

اطلاعاتی از نسخه جدید عنوان Battlefield  شرکت EA تایید کرد: نسخه جدید Battlefield احتمالا سال آینده منتشر می‌شود و دارای گرافیکی خیره‌کننده خواهد بود.

در واپسین روزهای پایانی سال میلادی ۲۰۱۷، کاربری به نام AlmightyDaq در شبکه یوتیوب تریلری از نسخه جدید بازی Battlefield را با عموم به اشتراک گذاشت که اشاره به عرضه بازی Battlefield Bad Company 3 در اواخر سال میلادی ۲۰۱۸ دارد. نکته جالب و بحث برانگیز اینجا است که این کاربر درست یک ماه پیش از معرفی بازی Battlefield 1، با انتشار ویدیویی ای اطلاعات و جزئیات زیادی را در خصوص آن فاش کرده و از به نوعی از داستان بازی خبر داده بود.

تنها چند روز قبل اعلام شد که حالا عنوان Battlefield 1 بیش از ۲۱ میلیون بازیکن دارد. این آمار، بهترین رکورد در این سری به شمار می‌آید و حتی عنوان قبلی یعنی Battlefield Hardline نتوانست به این عدد دست پیدا کند. حالا، کمپانی EA اعلام کرد که نسخه جدیدی از Battlefield در دست ساخت است.

ا این حال، اخیرا شایعه دیگری در رابطه با نسخه جدید بازی Battlefield منتشر شده که بر اساس آن، نسخه بعدی این مجموعه پرطرفدار در دوران جنگ جهانی دوم جریان دارد. وب سایت «گیمزبیت» (GamesBeat) به تازگی بر اساس مدارک به دست آمده مدعی است که نسخه جدید سری بتلفیلد تحت عنوان Battlefield V در پاییز سال جاری میلادی به دست طرفداران و بازیکنان می رسد و این بازی مورد انتظار مثل عنوان ویدیویی Call of Duty: WWII، دوران جنگ جهانی دوم را به تصویر می کشد.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن