اطلاعات و تاریخ انتشار عنوان Killing Floor 2

عنوان Killing Floor 2 در ماه آگوست برای Xbox One و هنگام عرضهٔ Xbox One X، به بازار خواهد آمد.

استودیوی سازنده این عنوان، Tripwire Interactive، اعلام کرد که هنگام عرضه محتوای اختصاصی برای کنسول Xbox One، از جمله اسلحه Freezethrower، منتشر خواهد شد.
با استفاده از این اسلحه، بازیکنان می توانند نیتروژن مایع را به سمت زامبی ها شلیک کرده که باعث فریز شدن آنها می شود. سپس می توانند با یک ضربه آن ها را خرد کنند. این اسلحه مخصوص Survivalist Perk می باشد و همراه با ۸ پوسته برای شخصی سازی عرضه می شود.
این محتوا، بعدا نیز برای کامپیوتر های شخصی و PS4 منتشر خواهد شد.
همراه با آن، زره Wasteland نیز، که مخصوص Xbox One خواهد بود، همراه با ۵ شکل مختلف منتشر خواهد شد.

 

Killing Floor 2 یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Tripwire Interactive توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2016 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جائی شروع می شود که در قاره اروپا و در طی انجام آزمایش های سری و ناموفق بیماری های مختلف شیوع پیدا کرده است که باعث جهش ژنتیکی انسان ها و دیگر موجودات شده است. شما به عنوان عضوی از ارتش به اروپا اعزام می شوید تا این موجودات را از بین ببرید و شرایط را به حالت اول بازگردانید. در بازی امکان همکاری بازیکنان نیز وجود دارد که تا سقف 6 نفر را پشتیبانی می کند. به غیر از بخش اصلی داستانی، بازی دارای بخش های دیگر نیز هست که از جمله آنها حالت بقاء است که باید تمام تلاش خود را برای نجات یافتن از این موجودات انجام دهید. بازی دارای ترکیب منحصر به فرد از سلاح، تفنگ های مدرن نظامی، سلاح های موقت، اسلحه کلاسیک تاریخی و یک ترکیب منحصر به فرد از ابزار کشتار می باشد. گرافیکی قابل قبول، امکان بازی به صورت مولتی پلیر به همراه 6 بازیکن دیگر و یا تک نفری، وجود شخصیت های مختلف با توانایی خاص، اضافه شدن سطح جدیدی از سختی، اضافه شدن استراتژی های جدید برای غافلگیری دشمن، پشتیبانی کامل از SDK و صداگذاری جذاب تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است.