مرداد ۰۲
photo 2017 07 24 10 45 47 1 1000x563 - انتظار نداشتن Take Two Interactive از عنوان Red Dead Redemption 2 از لحاظ فروش

انتظار نداشتن Take Two Interactive از عنوان Red Dead Redemption 2 از لحاظ فروش

[:fa]طبق گفته رئیس Take Two Interactive ، او انتظار ندارد بازی Red Dead Redemption 2 در حد GTA V به فروش برسد!

 

بتازگی آقای Strauss Zelnick مدیر عامل Take Two Interactive در مصاحبهٔ جدیدی اذعان داشته که او انتظار ندارد بازی جدید Rockstar Games ، عنوان Red Dead Redemption 2 در حد بازی قبلی این شرکت یعنی GTA V به فروش برسد. او میگوید :

درواقع منظورم این است که بازی GTA V در حال حاضر از سال ۲۰۱۳ ، ۸۰ میلیون نسخه فروش داشته و بازی GTA ONLINE نیز توانست از زمان عرضه خود در سه و نیم سال پیش ، دست به رکوردهای مختلفی بزند!
در هر نسلی که بازی GTA V آنرا طی کرده است بازی هایی نیز قرار داشته که با این عنوان مقایسه زیادی شده است! ببینید اگر شما بیشتر از ۱۷ سال داشته باشید و یکی از کنسول های نسل هشتمی را تهیه کنید حتماً شما یک GTA V را نیز کنار آن خریده‌اید. وگرنه امکان فروش ۸۰ میلیون نسخه‌ای این عنوان غیرممکن بود! آیا بازی دیگری پیدا میشود که این بازی را زمین بزند؟! فکر نکنم. آیا ما بر عنوان Red Dead Redemption 2 امیدواریم؟ بلی ، خیلی. ولی این عنوان قابل مقایسه با بازی GTA V نیست!

حرف‌های جدید زلنیک میتواند تاییدیه‌ای باشد برای عدم عرضه این بازی بر پلتفرم رایانه‌های شخصی ؛ چراکه این عنوان علاوه بر کنسول های نسل هشتمی ، فقط با عرضه برروی رایانه‌های شخصی میتواند عنوان GTA V را در فروش بازار شکست دهد.

📅 بازی Red Dead Redemption 2 در بهار سال ۲۰۱۸ بر کنسول های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین از کنسول های PlayStation 4 Pro و Xbox One X پشتیبانی خواهد کرد.[:]

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن