بازیهای رایگان ماه اینده کاربران طلایی شبکه لایو مشخص شد

Slime Rancher – One
Trials Fusion – One
Bayonetta – 360
Red Faction : Armageddon – 360

ایکس باکس لایو و یا اصطلاح طلایی “gold” در مورد کنسول های بازی ایکس باکس به کار می رود . در حقیقت ایکس باکس لایو یک حساب اینترنتی می باشد که شما با عضویت در آن به اخبار ها ، داغ ترین بازی ها، فیلم های HD، نمایش های تلویزیونی، رویدادهای زنده، موسیقی و مهم تر از آن اپلیکیشن های مهم را استفاده کنید.

ایجاد یک اکانت طلایی در ایکس باکس لایو  این امکان را به شما می دهد که بازی های Xbox را به صورت آنلاین با دوستان خود یا دیگر گیمرها در سرار جهان انجام دهید.

همچنین این امکان را به شما می دهد بتوانید با گیمرها به صورت آنلاین صحبت کنید (به طور مثال با هدفون) که باعث چندین برابر شدن هیجان به خصوص در بازی های دسته جمعی می شود.

برای این اکانت شما باید اشتراک آن را که به صورت مدت زمانی می باشد تهیه کنید. هم اکنون سایت هایی برای این کار وجود دارد که شما می توانید از آنها خریداری کنید. دقت داشته باشید از زمانی که کارت را فعال می کنید مدت زمان شما محاصبه می شود.

از مزایای آن همان طور که در بالا گفته شد شما به بعضی بازی ها که به صورت رایگان ارائه می شود دسترسی خواهید داشت. همچنین بعضی بازی ها به صورت سی دی فیزیکی ارائه نمی شوند و فقط در ایکس باکس لایو موجود هستند. البته در اینترنت اکانت های طلایی رایگانی نیز ارائه می شوند که ممکن است هک شده باشند و یا به چند نفر داده شده باشد.