مرداد ۰۹
b1410405 51d5 4e77 b319 b01a96becbcc - بازی Antiquia Lost برای پلی‌استیشن 4 و ویتا

بازی Antiquia Lost برای پلی‌استیشن ۴ و ویتا

بازی Antiquia Lost برای پلی‌استیشن ۴ و ویتا

سال گذشته استودیو کمکو (KEMCO) بازی Antiquia Lost را که در سبک نقش‌آفرینی و با حال‌و‌هوای کلاسیک طراحی شده است، برای دستگاه‌های اندروید منتشر کرد. حال بر طبق جدیدترین اخبار بازی، سازندگان اعلام کردند که این بازی در تاریخ نامشخصی از پاییز سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ وپلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد.

داستان این بازی در مورد پسر جوانی است که در روستای خیالی زندگی می‌کند؛ جایی که به تازگی موجوداتی آن را فرا گرفته‌اند و زندگی را در این روستا دشوار کرده‌اند. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که نفراتی در روستا ناپدید شده‌اند. این پسرک برای با خبر شدن از وقایع مرموز با دخترکی سفر خود را آغاز می‌کند تا بتواند رمز و راز‌های این اتفاق را برملا کند. البته پسرک، با نام باین، و دخترک، با نام لوناریا، سفر خود را بدون سلاح آغاز نمی‌کنند بلکه دخترک دارای یک سلاح پنهان و مرموز است که به او قابلیت‌های جادویی می‌دهد.

سطح و لول لوناریا همانند کاراکتر‌های دیگر در بازی‌های نقش‌آفرینی افزایش نمی‌یابد، در عوض او با استفاده از آیتم‌هایی در بازی قدرت خود را افزایش می‌دهد. این آیتم‌ها در قالب الماس‌ها در این بازی گنجانده شده‌اند که کاراکتر ما می‌تواند با خوردن آنها قدرت خود را افزایش می‌دهد و حتی آیتم‌هایی که از دشمنان می‌افتد هم نیز قابل استفاده است. وی همچنین این قابلیت را دارد که با استفاده از الماس‌هایی که از دشمنان قوی می‌افتد، استفاده کند و به قدرت آنها دست پیدا کند.

بازی Antiquia Lost در سبک Turn Base طراحی شده است یعنی اینکه مبارزات آن به طور نوبتی انجام می‌یابد ولی همچنین ویژگی‌های یک بازی شبیه‌ساز کشاورزی را نیز در خود جای داده است. باین با اینکه با همراهان زیادی در بازی آشنا می‌شود همچنین می‌تواند با کشت دانه‌ها و پرورش گیاهان به آیتم‌های جدیدی دست پیدا کند که به وی و هم‌تیمی‌های خود کمک کند.

بازی Antiquia Lost پس از انتشارش رو دستگاه‌های اندروید نسخه پریمیوم و رایگان را در دسترس کاربران قرار داد، بر این اساس احتمال می‌رود که این ویژگی برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا نیز فراهم شود. در ادامه می‌توانید تصاویر این بازی را مشاهده کنید.

2e15c666 3478 4e51 a0ca 86932ebccc54 300x169 - بازی Antiquia Lost برای پلی‌استیشن 4 و ویتا

کانال ما = https://t.me/Gameshoponline

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن