برنامه ای جدید برای کنسول xbox one

سرویس موسیقی Spotify به صورت رسمی برروی کنسول ایکس باکس وان منتشر شد | این سرویس دو سال فقط در اختیار کاربران PS4 بود!

مایکروسافت ورود سرویس پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای بر روی پلتفرم Xbox One را اعلام کرد. در حال حاضر این سرویس جدید در 34 بازار در سرتاسر دنیا ارائه شده است تا کاربران از آن لذت ببرند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، از این پس کاربران ایکس باکس وان می توانند فهرست پخش مخصوص به خود را ایجاد کنند و یا این که به فهرست پخش افراد دیگری که از سرویس پخش آنلاین موسیقی استفاده می کنند گوش دهند. مایکروسافت در خصوص اضافه کردن جدیدترین اپلیکیشن موسیقی به پلتفرم ایکس باکس وان و نحوه تنظیم آن توضیح داده است.
این سرویس جدید به این معناست که میلیون ها نفر از بازی کنان ایکس باکس وان می توانند آهنگ های مورد علاقه خود را از اسپاتیفای انتخاب و اجرا کنند تا همراه بازی خود از آهنگ های مورد علاقه خود لذت ببرند. کاربران می توانند برای ایجاد تجربه ای عالی و منحصربه فرد در حین بازی اپلیکیشن اسپاتیفای را از Xbox Store دانلود کنند. شما می توانید از بین آهنگ های ذخیره شده خودتان موردی را انتخاب کنید، از بین 30 میلیون آهنگ موجود در کاتالوگ اسپاتیفای آهنگ مورد علاقه خود را جستجو کنید و یا از لیست پخش بازی از پیش ارائه شده در هاب Gaming استفاده کنید.

فرقی نمی کند شما از کاربران رایگان و یا ویژه اسپاتیفای هستید و به راحتی می توانید با استفاده از کنترلر ایکس باکس وان آهنگ مورد نظر خود را پخش کنید. شاید نگران قطع شدن بازی خود باشید، اما جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید از اپلیکیشن اسپاتیفای بر روی موبایل، تبلت و یا دسکتاپ خود با استفاده از Spotify Connect پخش موسیقی را کنترل کنید.