مرداد ۰۴
photo 2017 07 26 20 46 11 1000x563 - تاریخ انتشار Rayman Legend: Definitive edition برای نینتندو

تاریخ انتشار Rayman Legend: Definitive edition برای نینتندو

تاریخ انتشار Rayman Legend: Definitive edition برای نینتندو

بازی Rayman Legends، اثر پلتفرمر و محبوب کمپانی یوبی سافت برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ پس از نسخه قبلی‌اش یعنی بازی Rayman Origins، برای پلتفرم‌های پی سی، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، نینتندو Wii U و پلی‌استیشن ویتا عرضه شد. بازی مذکور پس از آن توانست خود را به کنسول‌های نسل هشتمی یعنی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ برساند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی اعلام شد که بازی Rayman Legends Definitive Edition برای نینتندو سوییچ نیز پورت شده است.

بازی Rayman Legends با داشتن تمامی ویژگی‌های خود توانست با موفقیت چشم‌گیری روبرو شود و نسخه Definitive Edition این بازی شامل حالت چهار نفره در بخش همکاری چندنفره می‌شود. همچنین بخش ویژه‌ای نیز با نام Kung Foot در بازی گنجانده شده است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از اتصال وایرلس بخش چندنفره‌ حضوری (Local) را تجربه کنند.

برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به وب‌سایت رسمی آن مراجعه کنید. در صورت تمایل همچنین می‌توانید نسخه دموی این بازی را از فروشگاه نینتندو یعنی eShop به طور رایگان دانلود کنید و محتویات آغازین آن را تجربه کنید.

میشل انسل از کمپانی یوبی‌سافت اخیرا در بیانیه‌ای اعلام کرد که نسخه سوییچ این بازی از ویژگی‌های بیشتری برخوردار است و المان‌های جدیدی را نیز با توجه به قابلیت‌های کنسول سوییچ در آن گنجانده‌اند. وی اعلام کرد که «محتویات غافل‌گیر کننده‌ای» در نسخه سوییچ این بازی جای گرفته است که هم کاربران کارکشته و هم جدید را غافل‌گیر خواهد کرد.

photo 2017 07 26 20 46 14 300x169 - تاریخ انتشار Rayman Legend: Definitive edition برای نینتندوساس فروشگاه آمازون، عنوان Rayman Legend: Definitive edition در تاریخ ٢١ شهریور ماه با قیمت ۴٠ یورو برروی سوییچ منتشر می‌شود و محتویات و ویژگی های جدیدی را روی این کنسول شامل می‌شود

دموی بازی همین تابستان منتشر خواهد شد

 

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن