ترسناک ترین بخش زامبی سری Call Of Duty

بازی call of duty ww2 ترسناک ترین بخش zombie این سری را ارائه خواهد داد.

تاریخ عرضه عنوان Call of Duty: WW2 در حال نزدیک شدن است و در عین حال انتظارات از این عنوان در حال بیشتر شدن می‌باشد. یکی از چیزهایی که بازیکنان بیشتر برای آن هیجان دارند بخش معروف زامبی است.

تمامی بخش‌های زامبی مربوط به این بازی که تا به الان ساخته شده‌اند حتی اولین آن یعنی مد زامبی Call of Duty WW که توسط Treyarch توسعه داده شد توانسته‌اند موفق ظاهر شوند و این مد به یکی از بخش‌های مورد علاقه‌ی طرفداران تبدیل شده است. بدیهی است که این خبر توسط Sledgehammer بسیار هیجان انگیز می‌باشد که این بخش دوباره قرار است یک از دیوانه وار ترین و قوی ترین بخش‌های بازی را شکل دهد.

Cameron Dayton کارگردان بازی و Jon Horsley کارگردان ارشد توسعه اکتیویژن اخیرا مصاحبه‌ای را با خبرگذاری Games Radar درباره‌ی بخش زامبی بازی انجام دادند و اذعان داشتند که لحظه به لحظه‌ی گیم‌پلی این بخش به طرز غیر قابل پیش بینانه‌ای سخت‌تر و ترسناک تر از قبل خواهد بود.

بر طبق گفته‌ی Dayton:

بدون شک من فکر می‌کنم این ترسناک ترین بخش زامبی باشد که شما تا بحال در این سری دیده‌اید. این نسخه شامل تکنولوژی خارق و العاده، شرکتی با استعداد و حضار و بازیکنانی می‌باشد که از نظر من آماده‌اند تا هر لحظه با یک چیز تا سر حد مرگ بترسند! و من فکر می‌کنم اولین چیزی که می‌خواهم به بازیکنان پیشنهاد بکنم این است که چراغ‌ها را خاموش نکنند!

همچنین Jon Horsley اضافه کرد که:

این واقعا غیر قابل پیش بینی است، شما دقیقا نمی‌دانید که کجا هستید، کجا قرار است بروید و یا حتی دوستانتان کجا قرار دارند. بنابراین ما باید مطمئن می‌شدیم که تجربه‌ی آن با این شرایط همساز است و این واقعا جالب است ما شخصیت‌های متنوعی را داریم که سطح ترسشان را به زبان می‌آورند و شما می‌شنوید که آنان واقعا ترسیده‌اند، شما ترسیده‌اید، دوستانتان خواهند ترسید و من حدس می‌زنم که این یک نوع ترس واگیر است، چیز زیادی درباره‌ی آن نمی‌دانم.