اردیبهشت ۰۹
Untitled 321 - تریلر بازی 2 Dishonored

تریلر بازی ۲ Dishonored

تریلر بازی ۲ Dishonored

بازی Dishonored 2 (رسوایی ۲) که سری اول آن سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد و با استقبال بسیاری از گیمرها مواجه شد، در E3 2016  اطلاعات زیادی در باره این بازی ارائه شد.  این بازی در پاییز همین سال عرضه شده و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 بازی دیسانرد ۲  که از نوع اکشن ماجراجویانه   است درون مایه مخفی کارانه دارد. . این بازی برای کنسولهای مختلف از جمله پلی استیشن۴ عرضه خواهد شد.

ماجرای بازی در شهری داستانی در امپراطوری Isles به وقوع می پیوندد که بیشتر بازی Dishonored 2 در کارناکا(Karnaca) که شهری ساحلی در مناطق جنوبی اروپا است روی می دهد. داستان بازی رسوایی به این ترتیب است که پس از این که ملکه امیلی کالدوین(Emily Kaldwin) توسط “otherworldy ursurper” عزل می شود، بازیکنان می توانند بین شخصیت های مختلف بازی که شامل ملکه امیلی کالدوین و بادیگاردش و پدر کوروو آتانو (father Corvo Attano) می شوند، یکی را انتخاب کرده و در نقش او برای بازپس گیری تاج و تخت دست به کار شوند.

 

Dishonored 2 حاصل یک دنباله‌سازی کلاسیک است. دنباله‌ای که برخلاف بسیاری از بازی‌های این روزها به کلی تغییر نکرده، بلکه نسخه‌ی زیباتر، هیجان‌انگیزتر و کامل‌تری از بازی اول محسوب می‌شود. در دورانی که طراحی مرحله مورد کمترین توجه از سوی سازندگان قرار می‌گیرد، استودیوی آرکین باز دوباره اهمیت و جادوی آن را ثابت کرده است. مخفی‌کاری در محیط‌های عظیم و گسترده‌ی شهر کارناکا با وجود طراحی مراحل معرکه‌ی بازی، اعتیادآورتر از این نمی‌شود.

شما میتوانید این بازی را در فروشگاه پرشین گیمر تهیه کنید .

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *