تریلر بازی Smite

شکست دهنده یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، مبارزه ای و به صورت Free-to-Play و با دید سوم شخص است که توسط شرکت Hi-Rez Studios توسعه یافته و به وسیله همین شرکت نیز در مارس 2014 برای مایکروسافت ویندوز و سپس در سال 2016 برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شده است. بازی Smite شامل 70 خدای اساطیری قابل بازی و تعداد فراوانی موجود اسطوره ای بوده که در 8 منطقه اصلی بازی و در 6 حالت مختلف به مبارزه با یکدیگر می پردازند. در این بازی بازیکنان کنترل خدایان و اسطوره‌های یونان و روم باستان را بر عهده گرفته و در تیم‌های چندنفره و با استفاده از قابلیت‌ها و تاکتیک‌های ویژه به مبازره با یکدیگر می‌پردازند. Smite یکی از پرطرفدارترین بازی‌های چندنفره آنلاین رایگان به شمار می‌رود.

در بازیsmite ، قهرمان جدیدی نیز قرار است به جمع خدایان این بازی اضافه شود که Cerberus نام دارد. آپدیت 4.25 این بازی که قرار است در تاریخ ۹ ژانویه (۱۹ دی‌ماه) برای نسخه کامپیوتر آن منتشر می‌شود شامل قهرمان جدید خواهد بود که با اضافه شدن آن، تعداد قهرمانان این بازی به ۹۳ نفر افزایش می‌یابد. تاریخ راه‌یابی آپدیت نسخه کنسولی این بازی به ایکس ‌باکس وان و پلی ‌استیشن 4 هنوز مشخص نشده است. همچنین در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ قرار است کاراکتر‌هایی جدید از دو پانتئون این بازی یعنی Slavic و Voodoo در بازی معرفی شوند.

کاربران نسخه PS4 این بازی که اشتراک PS Plus در اختیار دارند می‌توانند بسته جایزه Smite را از آن خود کنند که در آن محتویات رایگانی جای گرفته است. در آن سو کاربران Xbox One این بازی نیز می‌توانند با Smite X Edition از کاراکتر‌ها و اسکین‌های رایگان بهره‌مند شوند.

شما میتوانید این بازی را در فروشگاه پرشین گیمر تهیه کنید .