تصاویری جدید از عنوان WWE 2K18

اولین اسکرین شات های جدید بازی WWE 2K18 را که کشتی‌گیر مشهور Seth Rollins و گرافیک خیره‌کننده آن را نشان میدهد را مشاهده کنید!

لازم به ذکر است این بازی در ۲۵ مهر ۱۳۹۶ بر کنسول های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

وجود بخش نمایشی به اندازه بخش اکشن و داستانی در کشتی کج اهمیت دارد. طرفداران معمولا رفتار یک سوپراستار این ورزش در موقعیتی خاص، و یا یک ورود چشم‌گیر به صحنه و رینگ مسابقه را به خاطر می‌سپارند. در نقد و بررسی بازی WWE 2k18 باید به این موضوع اشاره کنم که این بازی کشتی کج موفق شده تمام این عوامل را به خوبی اجرا کند و از طرفی پیشرفت‌های چشم‌نواز ظاهری‌اش عمق بیشتری به این فرنچایز داده است. اما ظاهر زیبای آن موفق نشده مشکلات تکنیکی و گیم‌پلی ضعیف آن را از چشم پنهان کند.

نورپردازی خاص WWE، مدلسازی کاراکترها و استفاده از تکنولوژی موشن کپچر در این بازی موجب شده که هر یک از سوپراستارها زنده و طبیعی به نظر برسند. با اینکه همچنان، تفاوتی در طراحی افرادی که در رده‌های بالاتر این ورزش قرار دارند با نفراتی که چندان رده بالا نیستند وجود دارد؛ اما این تفاوت نسبت به نسخه‌های سال‌های گذشته بسیار کمتر شده است و از منظری دیگر نمایش‌های ورود این افراد به رینگ مسابقه همچنان در مرکز توجه توسعه‌دهندگان قرار دارد. جزئیات کوچک، مانند اثرات عمل جراحی و یا کشیدگی پوست بدن این ورزشکاران از جمله دیگر نکاتی است که باید در نقد و بررسی بازی WWE 2k18 به آنها اشاره کرد. در بازی عضلات ورزشکاران تعریف شده و زمانی که آنها حریف را بر روی شانه‌های خود می‌برند می‌توانیم رگ‌های روی این عضلات و منقبض شدن آنها را مشاهده کنیم. این پیشرفت و نزدیکی هرچه بیشتر آن با آنچه هر هفته به صورت زنده و مستقیم پخش می‌شود واقعا چشم‌نواز است و در طول نوشتن نقد و بررسی بازی WWE 2k18 به این موضوع پی بردم که این پیشرفت بر روی گیم‌پلی نیز بی‌تاثیر نبوده. البته این مسئله‌ بدین معنا نیست که با سیستم و عنوانی کاملا نوآورانه طرف هستیم. اگر شما در گذشته از تجربه این فرنچایز لذت نبرده‌اید پس WWE 2k18 نیز نظر شما تغییر نخواهد داد. به طور خلاصه اگر بخواهم در نقد و بررسی بازی WWE 2k18 آن را توضیح دهم، باید بگویم که با همان بازی سال گذشته طرف هستیم با این تفاوت که سازندگان جزئیاتی را به آن افزوده‌ند اما همچنان فاصله زیادی با آن بازی آرمانی از این ورزش که در ذهن همه طرفداران است دارند.