مرداد ۲۲
photo 2017 08 13 13 52 27 - جزئیات آپدیت جدید عنوان Grand Theft Auto V منتشر شد

جزئیات آپدیت جدید عنوان Grand Theft Auto V منتشر شد

جزئیات آپدیت جدید عنوان Grand Theft Auto V منتشر شد

با این آپدیت یک Adversary Mode جدید به بازی با نام Overtime Shootout اضافه میگردد . که درواقع نسخه اصلاح شده Overtime Rumble بوده و هنوز هم باید یک ماشین را روی رمپ هدایت کرده و آن را برروی هدف قرار دهید! در عوض همه این کار را همزمان انجام میدهند. با این حال ، همه بازیکنان شانس خود را در این رمپ‌ها امتحان خواهند کرد! از حالا تا ۱۴ آگوست این مود دوبرابری RP و GTA$ را پرداخت میکند.

همچنین با این آپدیت وسیله‌ نقلیه جدیدی با نام the HVY Nightshark ( تصویر متن ) به بازی اضافه میشود که در واقع یک نسخه‌ دیگر از Nightshark با زره بیشتر است! که یک جفت اسلحه رو به جلو نیز دارد. در حالی که اسلحه‌ها حالت انعطاف‌پذیر خواهند داشت.

دربارهٔ تخفیف نیز ؛ مرکز عملیات موبایل ۲۵% تخفیف خورده ، همانطور که برای کارآگاه خودرو و بازسازی برای MOC میباشد! وسایل نقلیه سلاح‌دار نیز با تخفیفی ۲۵% شخصی‌سازی خواهند شد همچنین گلوله‌های سلاح MK 11 و سلاح Dewbauchee Vagner با تخفیفی مشابه. دربارهٔ پاداش ها هم باید بگوییم که حقوق نگهبانان و همکاران دو برابر خواهد شد.  تمام این تخفیفات از حالا تا ۱۴ آگوست در دسترس میباشد!

در آخر مسابقه حق بیمه این هفته Mountain Drop میباشد ، که در آن دوچرخه ها تنها وسیله نقلیه بوده و Maze Bank Arena محل مسابقه خواهد بود. لازم به ذکر است درحالی که مسابقات حق بیمه برای همه بازیکنان سه‌برابر RP را میپردازد ، به کسانی که در سه رتبه اول هستند پاداش GTA $ بزرگی میدهد ، درحالی که دادگاه زمان برای کسانی که زمان مورد نیاز را شکست داده‌اند RP و GTA $ ، ارائه میدهد.

ادرس کانال ما = https://t.me/Gameshoponline[:]

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن