اردیبهشت ۰۶
Untitled 123 - جعبه گشایی بازی Destiny 2 Callectors Edition

جعبه گشایی بازی Destiny 2 Callectors Edition

جعبه گشایی بازی Destiny 2 Callectors Edition

Destiny 2 یک بازی خوش ساخت است که توانسته ضعف های نسخه ابتدایی را پوشش دهد و قدمی بزرگ در راه پیشرفت بردارد، گرافیک بسیار زیبا، گیم پلی جذاب و سیستم بسیار عالی پیشرفت در بازی، از تکراری شدن آن جلوگیری می کنند، همچنین گستره عظیم فعالیت ها، رخدادهای عمومی و تصادفی، سیاه چال ها (Lost Sectors) و دنیای بسیار عظیم بازی، Destiny 2 را تبدیل به عنوانی سرگرم کننده می کنند. تجربه شریک شدن دنیایی زنده همچون The Witcher 3 با دیگران و با حال و هوای خاص بازی‌های بانجی، قطعاً بی بدیل است.
همچنین بخش کمپین بسیار جذاب با روایت جالب و همچنین ماموریت های هیجان انگیزش، قطعاً می تواند برای کسانی که به دنبال بازی های داستان محور هستند هم رضایت بخش باشد. Destiny 2 بازی کاملی است که با تغییراتی هرچند کوچک، نتوانسته از سایه عنوان قبلی خارج شود و خودش را به عنوان یک بازی کاملاً مستقل معرفی کند. یک بازی زیبا و دوست داشتنی که در همین هفته های ابتدایی، بازیکنان بسیاری را جذب کرده است.
Destiny 2 جذاب تر، هوشمندانه تر،بزرگتر و غنی تر از نسخه قبلی است. این بازی طعم لذت حقیقی یک عنوان در این سبک خاص و پرطرفدار را برایتان به ارمغان می آورد و با دادن آزادی عمل بسیار زیاد، کاری می کند که عاشقش شوید، Destiny 2 جز در مواردی اندک، بی نقص است، اما کیفیت کلی بازی، به گونه‌ای نیست که ان را شاهکار بنامیم، این بازی عنوانی جذاب و لذت بخش است که ارزش وقتتان را دارد.

شما میتوانید این نسخه را در فروشگاه پرشین گیمر سفارش دهید.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن