حضور ماشین های بسیارقدیمی در Forza Motorsport 7

عنوان Forza Motorsport 7 شامل ماشین های کلاسیک و حتی ماشین های قبل از جنگ جهانی دوم خواهد بود!

عنوان Forza Motorsport 7 دارای اتومبیل های بسیار زیادی خواهد بود‌. (بیش از ۷۰۰ تا) امروز از تعدادی از این اتومبیل ها رونمایی شد.

ناشر این بازی امروز اعلام کرد که تعدادی اتومبیل های کلاسیک به این بازی اضافه خواهند شد. این ها فقط شامل اتومبیل های دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی نمی شود و حتی اتومبیل های قبل از جنگ جهانی دوم نیز در این بازی وجود دارد! در زمان قبل از جنگ جهانی دوم، مسابقه های اتومبیل رانی تازه شروع شده بودند. بنابه گفته های استودیو، این بازی شامل اتومبیل هایی با بدنه های چوبی شرکت های معروف نیز خواهد بود که اولین اتومبیل های مسابقات شناخته می شوند.

از جمله اتومبیل های کلاسیک این عنوان می توان به Alfa Romeo 158 مدل 1950، Volkswagen Karmann Ghia مدل 1967 و Chevrolet Corvette مدل 1953 که تصویر آن را در بالا مشاهده می کنید. وجود اتومبیل برند فولکس واگن در این لیست قابل توجه است زیرا به دلیل اختلاف این شرکت با استودیوی بازی، اتومبیل های این شرکت در بازی قبلی این سری یعنی Horizon 3 وجود نداشتند، ولی آنها در Motorsport 7 برمیگردند.

این عنوان در تاریخ ۲۹ سپتامبر برای پلتفرم های اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می شود. جا دارد اشاره کنیم که در مراسم E3 2017 مایکروسافت نمایشی از این بازی را بر روی کنسول Xbox One X نشان داد که با رزولوشن 4K و با نرخ فریم ۶۰ بر روی این کنسول اجرا میشد. استودیوی بازی تاکنون تعداد ۱۶۷ اتومبیل بازی را معرفی کرده و شما می توانید لیست تمامی اتومبیل های معرفی شده از جمله اتومبیل های کلاسیک را در لینک زیر مشاهده کنید :

yon.ir/TFccd[:]