مرداد ۰۷
photo 2017 07 29 17 46 05 - زمان انتشار Dragon Quest XI

زمان انتشار Dragon Quest XI

زمان انتشار Dragon Quest XI

اسکوئر اینکس اعلام کرده است بازی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age در ۲۰۱۸ در غرب منتشر خواهد شد | هم اکنون متون بازی در حال ترجمه شدن به ۵ زبان از جمله انگلیسی هستند.

بازی نقش‌آفرینی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age در شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴ و پی سی (از طریق استیم) عرضه خواهد شد و کسانی که نسخه PS4 بازی را پیش خرید کنند، چندین محتوای اضافی به همراه بازی اصلی دریافت خواهند کرد. طبق تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی اسکوئر انیکس پاداش پیش خرید بازی Dragon Quest XI را اعلام کرده است که بسته به اینکه بازیکنان این بازی را از کجا خریداری می‌کنند، متفاوت خواهد بود.

کسانی که بازی Dragon Quest XI را از فروشگاه گیم‌استاپ پیش خرید کنند، مجموعه‌ای از هشت دکمه منحصربه‌فرد دو اینچی با طرح کاراکترهای اصلی بازی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، دو پاداش درون بازی نیز برای این دسته از بازیکنان در نظر گرفته شده است که یکی از آنها آیتم Elevating Vest و دیگری سه آیتم Seeds of Skill است.

آیتم Elevating Vest قطعه‌ای از وسایل و تجهیزات است که کارکترها با پوشیدن آن امتیاز تجربه بیشتری پس از هر نبرد دریافت خواهند کرد. در طرف مقابل Seeds of Skillها آیتم‌های مصرفی هستند که امتیاز مهارت بیشتری را در اختیار کاراکتری که آن را مصرف می‌کند، قرار می‌دهند. شما می‌توانید پاداش پیش خرید بازی Dragon Quest XI از فروشگاه GameStop را در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن