مرداد ۰۲
photo 2017 07 24 22 22 54 1 1000x563 - طلاعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man

طلاعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man

[:fa]طلاطلاعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Manعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man

 

طبق گفته کارگردان بازی Spider-Man یعنی Bryan Intihar از استدیوی Insomniac Games ؛ تصویر هنری‌ای ( ArtWork ) که چند روز پیش طی مراسم D23 از این بازی منتشر شده بود ( تصویر شاخص ) مبارزه‌ای را بین شخصیت Spider-Man و MR. Negative نشان میداد که در واقع این مبارزه قسمتی از بازی بوده و دیوانه وار خواهد بود!

جالب است بدانید او دوگانگی میان Martin Li ( شخصی که در تصویر میبینید ) و MR. Negative ( قدرتی که او را به فردی مزدور و یک چهره دیگر تبدیل میکند ) را یک راه عالی برای بیان و توضیح داستان برخورد دنیاهای دو شخصیت Spider-Man و Peter Parker میداند!

درباره شخصیت ها نیز ما مطلع میشویم که در بازی Peter Parker مورد حقارت بسیاری قرار میگیرد مخصوصا با برخورد زندگی او با Miles Morales ( یک Spider-Man سیاهپوست دیگر که در آخر کنفرانس سونی در E3 2017 دیدیم ) و اختلافاتی که میان آنها ایجاد میشود!

همچنین Intihar تایید کرد که عمه مِی ( May ) در بازی قرار داشته و Norman Osborn درواقع شهردار شهر خواهد بود!

بازی Spider-Man در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی بصورت انحصاری بر کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.[:en]طلاطلاعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Manعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man[:ar]طلاطلاعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Manعات جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man[:]

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رد کردن