قضیهٔ مار غول‌پیکر بازی Assassin’s Creed Origins چیست؟

کارگردان بازی توضیح میدهد! ماری که هم‌اکنون در تصویر متن مشاهده میکنید همان مار غول‌پیکری است که در لحظه های پایانی تریلر بازی Assassin’s Creed Origins در مراسم E3 2017 دیدیم!

اشرف اسماعیل کارگردان این بازی از Ubisoft ، در این باره میگوید :

سوالات زیادی دربارهٔ این مار دریافت کرده‌ایم. من به شما این را میگویم که ، سری فرقهٔ آدمکشان تجربه قابل باوری را بر شما میچشاند. ما قوانین خاص خودمان را در این فرانچِیز داریم. که در واقع انسان های اولیهٔ متمدن و شهر نشین ( منظور : سال هایی که بازی Assassin’s Creed Origins در آن رقم میخورد ) نیز را در قوانین خودمان داریم. پس ما نگران و شرمنده این صحنه نیستیم! زیرا این جزو قوانین بوده و باید قبول کنیم. ولی نگران فانتزی بالا در این سری نباشید ، چون به سمت آن نخواهیم رفت!

دربارهٔ دلیل وجود مار نیز گفت :

این مار دلیل قابل درک خود را در این بازی دارد و نه من و نه شما نمیخواهیم که آن را لو داده و اسپویل کنم. با خودتان فکر کنید که چگونه وجود یک مار غول‌آسا برای Bayek ( شخصیت اصلی بازی که در تریلر مقابل مار قرار داشت ) قابل توجیه است؟! مطمئن هستم که جواب قابل فهم کمی وجود دارد ولی همانطور که گفتم این سری ، تجربه معتبری در چهارچوب قوانین خاص خود ، دارد! ما بر این قوانین ، در تمدن و شهرنشینی انسان های اولیه ، پشت نمیکنیم!

لازم به ذکر است بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۵ آبان ماه ۱۳۹۶ بر پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.