پر فروش ترین عنوان شرکت اکتیویژن در ماه ژوئن

شرکت اکتیویژن در خبری اعلام کرد که عنوان انحصاری این شرکت، یعنی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عنوان پرفروش‌ترین بازی ماه ژوئن در سراسر دنیا را به خود اختصاص داده است.

 

بازی Carsh Bandicoot N. Sane Trilogy یک پک متشکل از سه بازی پلتفرمینگ است که توسط استدیو Vicarious Visions ساخته و توسط کمپانیActivison برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده است. بازی مجموعه‌ای از سه نسخه ریمستر شده سه بازی اول سری Crash Bandicoot به نام Crash Bandicoot، Cortex Strikes Back و Warped است که توسط استودیو Naughty Dog برای کنسول پلی استیشن ۱ ساخته شده بودند. بازی روی ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ رسما عرض می‌شود. 

crash bandicoot n sane trilogy listing thumb us 03dec16 1024x576 - خرید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy پلی استیشن 4

 

بازی N. Sane Trilogy مجموعه سه نسخه روتوش شده سه بازی اول Crash Bandicoot است که در تمام آن‌ها، قهرمان بازی، کرش، وظیفه دارد تا با پشت سر گذاشتن مراحل متنوع، دکتر نئو کورتکس را متوقف کند. مانند بازی اصلی، کرش از دویدن و پریدن برای شکست دشمنان، نابود کردن جعبه‌ها و جمع آوری آیتم‌هایی چون میوه، جان اضافه و ماسک Aku Waku استفاده می‌کند. این پک سه گانه، ویژگی‌های جدیدی مانند چک پوینت، منوی توقف و سیو دستی و خودکار، حالت زمانی برای هر سه بازی که پیشتر مختص بازی Warped بود و قابلیت بازی با کوکو باندیکوت، خواهر کرش در تمام مراحل به غیر از مراحل باس و رانندگی را اضافه کرده است. همچنین، این بازی با رزولوشن ۴K و صدای روتوش شده اجرا می‌شود.