شهریور ۱۲

مشکلاتFinal Fantasy XV روی ایکس باکس وان ایکس

مشکلاتFinal Fantasy XV روی ایکس باکس وان ایکس

پیش از این اعلام شده بود که بازی Final Fantasy XV قرار است از کنسول ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی کند و در رزولوشن ۴K روی این کنسول اجرا شود. همچنین این بازی برای کامپیوتر هم رسما تایید شده بود. حال در جدید‌ترین اخبار بازی و در جریان نمایشگاه PAX East، سایت دوال‌شاکرز از هاجیمه تاباتا، کارگردان این بازی، در مورد تفاوت‌های نسخه پی‌سی با نسخه ایکس‌باکس وان ایکس سوال کرده و وی اطلاعات فنی جدیدی در این رابطه ارائه کرده است.

طبق گفته تاباتا، نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی، قرار نیست در رزولوشن ۴K واقعی اجرا شود و در اصل رزولوشن واقعی آن ۳K یا ۳۰۷۲ در ۱۷۲۸ پیکسل خواهد بود و سپس با استفاده از تکنیک Checkerboard، رزولوشن بازی به ۴K آپ‌اسکیل می‌شود. با این حال، نسخه پی‌سی بازی قرار است از رزولوشن ۴K واقعی پشتیبانی کند. نسخه پی‌سی همچنین قرار است از Nvidia Gameworks و در نتیجه فیزیک طبیعی‌تر بهره ببرد. پشتیبانی از فناوری صوتی Windows Sonic هم باعث خواهد شد تا کیفیت صوتی نسخه کامپیوتر بازی عالی باشد.

بازی Final Fantasy 15 نوامبر سال ۲۰۱۶ منتشر شد و از آن تاریخ اسکوئر انیکسپشتیبانی خیلی خوبی از این بازی داشته است. اخیرا هم رویدادی با محوریت سری Assassin’ Creed در این بازی آغاز شده است.

 

کانال تلگرام ما

 

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *