Hellblade از کنسول ps4 pro پشتیبانی خواهد کرد

طبق اعلام استدیو Ninja Theory ؛ عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice از کنسول پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد!

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice با اتمسفر تاریک خود تابستان سال گذشته عرضه شد و توانست امتیازات بالایی را کسب کند. حال در جدیدترین اخبار بازی، سازندگان پس از گذشت یک سال از موفقیت‌های این محصول صحبت می‌کنند.

استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) به تازگی اعلام کرده است که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice از زمان عرضه‌اش تا به امروز بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. آمار یاد شده از شمارش تمامی نسخه‌های فروش یافته روی پلتفرم‌های این بازی یعنی ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و  پی سی به عمل آمده است.

این خبر می‌تواند موضوعی بسیار مثبت برای توسعه دهندگان باشد؛ چرا که مایکروسافت در جریان نمایشگاه E3 2018 استودیو نینجا تئوری را به مالکیت گرفت تا از این رو بتواند بازی‌های انحصاری برای ایکس باکس وان توسعه دهد. با وجود نینجا تئوری می‌توان آینده درخشانی را برای بازی‌های ایکس‌باکس وان پیشبینی کرد.

سازندگان به مناسبت فروش ۱ میلیون نسخه‌ای، اعلام کردند که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هم اکنون جزو تخفیف‌های تابستان ۹۷ استیم است و علاقه‌مندان می‌توانند با تخفیف ۴۰ درصدی این محصول را خریداری کنند. برای اطلاعات بیشتری می‌توانید صفحه استیم این بازی مراجعه کنید.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و کامپیوتر در دسترس است.