خطای اسلایدر رولوشن: Slider with alias sports-hero118 not found.
Maybe you mean: 'news-background-video140' or 'PGGame' or 'duotone1' or 'clean-news-slider' or '80s-style-intro' or 'reveal-add-on208'
unnamed - صفحه رسمی مسابقات PG
1039351 LB 231x326 en GB ^ 2016 08 12 09 55 58 97465b804591fb08afedc93c8d2df8da9a93deae - صفحه رسمی مسابقات PG
faltas de rabona cristiano ronaldo - صفحه رسمی مسابقات PG

فیفا کاپ

مسابقات آنلاین پرشین گیمر با هدف سرگرمی بیشتر و هیجان بیشتر نزد دوستداران بازی های ویدیویی راه اندازی شده و شما میتوانید با صدها گیمر از سراسر دنیا در رشته های مختلف و بازی های مختلف ساعات پر هیجانی را تجربه کنید . ما در گروه پی جی با توجه کلاس های مختلف گیمرها مسابقات را در چند بخش برگزار میکنیم تا فاصله زیاد بین افراد باعث از بین رفتن هیجان موجود نشود . شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر شدن این مسابقات با دبیران مسابقات یا مدیریت سایت درمیان گذاشته و مارا در بهتر شدن این مسابقات کمک کنید .

روش ثبت نام و کلیت آن

شما میتوانید با پرکردن فرم ثبت نام مسابقات فیفا و واریز مبلغ ورودی در درگاه سایت با وارد کردن شماره پیگیری در فرم ثبت نام یا استفاده از فروشگاه یا لینک های زیر این صفحه ثبت نام خود را برای ورود به یک کاپ جذاب آماده کنید . در نظر داشته باشید شرکت کنندگان باید مشخصات دقیق را در فرم ثبت نام وارد کنند . عدم شرکت در مسابقات بعد از ثبت نام در روز مقرر به منزله باخت سه بر صفر است .

قوانین بازی

1 – برنامه بازی ها حداکثر تا ۲ساعت قبل از بازیها بر روی سایت قرار میگیرد.یا هم در هنگام شروع مسابقات در محیط لایو – پی اس ان – تلگرام و .. اعلام میشود !

۲ – نحوه برگزاری مسابقات بسته به تعداد شرکت کنندگان متغیر میباشد و به دو صورت یا دوره ای (لیگ) یا حدفی میباشد

۳ – افرادی که ثبت نام میکنند حتما برنامه خود با مسابقات رو چک کنند زیرا در صورت انصراف مبلغ ثبت نام عودت داده نمیشود

۴ – مسابقات فقط جنبه سرگرمی و دوره همی رو دارد پس از هرگونه درگیری و انجام بازی غیرجوان مردانه جدا خودداری کنید که با خاطی برخورد قاطع خواهد شد

۵ – مسابقات با هر تعداد شرکت کننده برگزار خواهد شد و محدودیتی در ثبت نام وجود ندارد . مگر جام هایی که تعداد ثبت نامی از قبل تعیین شود !

۶ – مسابقات در محیط آنلاین ONLINE FRIENDLY برگزار خواهد شد و هرگونه بازی در محیط MATCH LOBY تخلف محسوب خواهد شد !

۷ – بازی باید حتما با یک پاس رو به عقب شروع شود !

۸ – حتما قبل از ثبت نام شرایط را مطالعه کنید و در مورد نحوه آنلاین بازی کردن ، آموزش وصل کردن کنسول به نت و … اطلاعات کسب کنید که در صورت ثبت نام و بعد انصراف شما پولی برگشت داده نخواهد شد !!

image.img  - صفحه رسمی مسابقات PG
fifa 17 lu 1280x1024 - صفحه رسمی مسابقات PG
fifa 17 demo scaricare quando e come orari diversi con limiti differenti playstation 3 4 xbox one 360 e pc - صفحه رسمی مسابقات PG
1542733b - صفحه رسمی مسابقات PG